Darujte svým blízkým kus zdraví

Žádná celostní medicína se neobejde bez dobré počáteční diagnostiky. Je to tím, že k tomu, abychom se mohli dobrat důvodu, proč nás bolí záda nebo hlava, jsme unavení nebo nás trápí špatné spaní, je třeba poznat celý náš každodenní cyklus. Někoho může bolest provázet z vnějších příčin – špatné sezení v práci, taška přes jedno rameno, někoho z vnitřních – kratší jedna noha, špatné držení těla, skolióza. Na všechny tyto příčiny se dá vzít ibalgin, ale opravdu se chceme krmit další chemií? Obzvlášť, když takový lék problém vlastně nevyřeší, pouze potlačí bolest.

Tradiční čínská medicína se tedy snaží dopátrat příčiny našich trápení a místo potlačování symptomů se pídí po kořenech problému. V léčbě nás potom doprovází na několika úrovních, a to pomocí bylin, akupunkturních jehel, dietetických zásad, cvičení Qi Gongu (v mém případě však nahrazuji Qi Gong jógou) a dalšími pomocnými technikami jako jsou baňky, moxa nebo Tui Na masáž.

Co je součástí dárkového poukazu?

  • 1,5 hodiny základní diagnostiky (běžná cena 800Kč)
  • 0,5 až 1 hodina první ošetření (běžná cena cca 400Kč)

První ošetření představuje jednu z následujících metod:

  • Akupunkturu
  • Baňky nebo moxu
  • Dietetický rozbor a návrh alternativ stravy
  • Představení základních cviků vhodné pro aktuální problém

Celý tento balíček v akci

se slevou 20%, tedy za 999Kč!

 

Zakoupit poukaz můžete skrze formulář, popřípadě objednat telefonicky. Potřebné informace najdete na pravé straně této stránky.


Pro více informací či objednávky

mne neváhejte kontaktovat:

Tel: +420 777 058 193

S láskou,

Tereza/Abhaya


Objednávka dárkového poukazu

3 + 3 =